Predajná cena bez DPH85,97 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,9 - 10 bar |
| Funkcia ventilu | Funkcia škrtenia prietoku |
| Materiál rukoväte | POM |
| Materiál dutej skrutky | Zliatina hliníka |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok v smere škrtiacej klapky | 3,5 - 115 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | Spojovacia doska |
| Teplota média | -5 - 60 °C |
| Teplota okolia | -5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 40 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Nominálna veľkosť | 0,3 - 1,7 mm |