| Pilotný tlak | 0,5 - 8 bar |
| Pracovný tlak | 0,5 - 8 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,05 - 0,8 MPa |
| Pracovný tlak pre celý rozsah teplôt | 0,5 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | Funkcia pilotného spätného ventilu |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 4 - Veľmi vysoká odolnosť proti korózii |
| Domový materiál | POM |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 330 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Spôsob montáže | Klip |
| Ako behať | Pneumatický |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 40 °C |
| Spôsob ovládania, funkcia riadeného spätného ventilu | Pneumatický |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 0,19 g |