| Konštrukcia ventilového ostrova | Veľkosti ventilov môžete kombinovať |
| Ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri strate napájania | od 10 ms |
| LED diagnostika | Napájanie záťaže, diagnostika na modul |
| Diagnostika internej komunikácie | Prepäťová elektronika / senzory, Príliš nízke napätie pre elektroniku / senzory |
| Prijatie | Značka RCM |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Počet ventilových cievok | od 32 |
| Počet ventilových pozícií | 32 |
| Uťahovací moment | od 1,7 Nm |
| Zdroj napájania | 2 x 4 A (nutná externá poistka) |
| Domový materiál | Zosilnený PA, tlakovo liaty hliník, lakovaný |
| Menovité DC prevádzkové napätie pre elektroniku / snímače | od 24V |
| Výstup menovitého jednosmerného prevádzkového napätia | od 24V |
| Miesto pripojenia | na vrchu |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -40 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 194 g |
| Rozmery š xdxv | 43,1 mm x 107,5 mm x 50,2 mm |
| Vlastný odber prúdu pri menovitom prevádzkovom napätí | Znamiwo 15 mA |
| Vlastná spotreba pri menovitom prevádzkovom napätí pre elektroniku / snímače | Menovitý 30 mA |
| Ochrana proti prepólovaniu | Áno |
| Ochrana proti skratu | Vnútorná bezpečná elektronika, bezpečnosť na kanál |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |
| Pozor na stupeň ochrany | Nepoužité spojenia uzavreté, zostavené |