| Konštrukcia ventilového ostrova | Veľkosti ventilov môžete kombinovať |
| Pilotný tlak | 3-8 bar |
| Pilotný tlak Mpa | 0,3 - 0,8 MPa |
| Pracovný tlak | -0,9 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | -0,09 - 1 MPa |
| Diagnostika | Napájacie napätie záťaže je príliš nízke |
| LED špecifické pre zbernicu | 1x Stav komunikácie |
| Dĺžka | od 107,3 mm |
| IO-Link, počet portov | 1 |
| IO-Link, minimálna doba cyklu | Zariadenie 3,2 ms |
| IO-Link, šírka procesných dát OUT | 1–4 bajty |
| IO-Link, protokol | Zariadenie V 1.0 |
| IO-Link, komunikačný režim | COM2 (38,4 kBaud), COM3 (230,4 kBaud) |
| IO-Link, typ portu | B |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Počet ventilových cievok | od 32 |
| Počet ventilových pozícií | 32 |
| Materiál koncovej dosky | PPA-zosilnenie |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | IO-Link |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 5 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zástrčka |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Protokol | I-Port, IO-Link |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Šírka | od 64,8 mm |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 40 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 170 g |
| Vlastný odber prúdu pri záťažovom napätí | od 30 mA |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | od 30 mA |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre prevádzkové napätie |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |