| Stredný tlak | 0-20 bar |
| Pracovný tlak | 6-10 bar |
| Menovitý tlak procesného ventilu | od 40 |
| Funkcia ventilácie | Nie je možné škrtenie |
| Funkcia ventilu | 2/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Pod sedlo ventilu, pre plynné a kvapalné médiá |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Sedlový ventil s piestovým pohonom |
| Viskozita | od 600 mm2/s |
| Materiál puzdra pohonu | Poniklovaná mosadz |
| Materiál puzdra procesného ventilu | Odliatok z nerezovej ocele |
| Materiál tesnenia sedadla | PTFE |
| Materiál tesnenia skrutky | PTFE |
| Stredná | Hydraulický olej na báze minerálneho oleja, inertné plyny, minerálny olej, inertné kvapaliny, voda, stlačený vzduch, filtrovaný, trieda filtrácie 200 µm, para |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Číslo materiálu, puzdro procesného ventilu | 1,4408 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Kv prietok | od 6,5 m3/h |
| Pneumatické spoje | Vnútorný závit G1/8 |
| Pripojenie pre stredný prietok | Závitové pripojenie G3/4 podľa DIN ISO 228 |
| Typ ovládania | S externým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Pneumatický |
| Teplota média | -40-200 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 1400 g |
| Nominálna veľkosť | od 18 mm |