| Frekvencia siete | 0 - 400 Hz |
| Prijatie | ENEC, UL – uznávané (OL), c UL – uznávané (OL) |
| Prierazné napätie izolácie | od 1100 V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 20 A. |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | Elektrické napájanie |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 2 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Svorkovnica |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 2 |
| Elektrické pripojenie 2 funkcie | Elektrické napájanie |
| Elektrické pripojenie 2, počet kolíkov / vodičov | od 2 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Elektrické pripojenie 2, typ pripojenia | Svorkovnica |
| Elektrické pripojenie 2, počet obsadených pinov / vodičov | od 2 |
| Montážna poloha | Horizontálne |
| Elektrická prípojka 1, prierez kábla | 4 - 6 mm2 |
| Elektrická prípojka 2, prierez kábla | 4 - 6 mm2 |
| Spôsob montáže | Montážna doska, skrutkovaná |
| Úroveň zabezpečenia | IP20 |
| Teplota okolia | -25 - 100 °C |
| Skladovacia teplota | -25 - 100 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 700 g |
| Ochrana proti skratu | Nedostatok |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | V súlade so smernicou EÚ RoHS |