| Frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Prijatie | ENEC, c UL – uznávané (OL) |
| Nominálna indukčnosť | od 3,7 mH |
| Prierazné napätie izolácie | od 4000 V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 6 A. |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | Elektrické napájanie |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 6 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Svorkovnica |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 6 |
| Montážna poloha | Horizontálne |
| Elektrická prípojka 1, prierez kábla | od 4 mm2 |
| Spôsob montáže | Montážna doska, skrutkovaná |
| Úroveň zabezpečenia | IP00 |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 40 °C |
| Nominálna tolerancia indukčnosti | od 10% |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 940 g |
| Rozmery š xdxv | 60 mm x 80 mm x 116 mm |
| Ochrana proti skratu | Nedostatok |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-600V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | V súlade so smernicou EÚ RoHS |