| Frekvencia siete | 0 - 60 Hz |
| Prijatie | ENEC, UL – uznávané (OL), c UL – uznávané (OL) |
| Prierazné napätie izolácie | od 2650 V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 42 A. |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | Elektrické napájanie |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 3 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Svorkovnica |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 3 |
| Elektrické pripojenie 2 funkcie | Elektrické napájanie |
| Elektrické pripojenie 2, počet kolíkov / vodičov | od 3 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Elektrické pripojenie 2, typ pripojenia | Svorkovnica |
| Elektrické pripojenie 2, počet obsadených pinov / vodičov | od 3 |
| Montážna poloha | Horizontálne |
| Elektrická prípojka 1, prierez kábla | 10 - 16 mm2 |
| Elektrická prípojka 2, prierez kábla | 10 - 16 mm2 |
| Spôsob montáže | Montážna doska, skrutkovaná |
| Úroveň zabezpečenia | IP20 |
| Teplota okolia | -25 - 100 °C |
| Skladovacia teplota | -25 - 100 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 1400 g |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 295 mm x 85 mm |
| Ochrana proti skratu | Nedostatok |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0 - 520V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | V súlade so smernicou EÚ RoHS |