| Celkový moment zotrvačnosti hnaného člena | od 0,03 kgcm2 |
| Snímač polohy rotora | Absolútny kodér, viacotáčkový |
| Prípustné axiálne zaťaženie hriadeľa | od 12 N. |
| Prípustné radiálne zaťaženie hriadeľa | od 105 N. |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Snímač polohy rotora, periódy sinus/kosínus na otáčku | od 16 |
| Snímač polohy rotora, typická uhlová presnosť | od 20 arcmin |
| Kodér polohy rotora, typické rozlíšenie | od 12 bitov |
| Indukčnosť medzifázového vinutia | od 9,95 mH |
| Rozhranie snímača polohy rotora | HIPERFACE® |
| Krútiaci moment naprázdno | od 0,18 Nm |
| Trieda izolácie | F. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Trieda merania podľa EN 60034-1 | S1 |
| Počet párov pólov | od 2 |
| MTTFd, čiastkový komponent | 271 rokov, rotačný kodér polohy. |
| Rýchlosť | od 10 000 1/min |
| Menovitý výkon motora | od 110W. |
| Menovitý krútiaci moment | od 0,12 Nm |
| Menovité jednosmerné napätie | od 360 V |
| Jednosmerné napätie, združené | od 13,5 mVmin |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 360 V |
| Odpor vinutia medzi fázami | od 25,6 Ohm |
| Špičkový prúd | od 3,2 A. |
| Menovitý prúd motora | od 0,7 A. |
| Menovitá rýchlosť | od 9000 1 / min |
| Konštanta motora | od 0,171 Nm/A |
| Konštantný kľudový prúd | od 0,8 A. |
| Úroveň zabezpečenia | IP21 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Špičkový krútiaci moment | od 0,7 Nm |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Typ vinutia ističa | Hviezda ext. |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 500 g |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Princíp merania snímača polohy rotora | kapacitné |
| Dodržiavanie normy | IEC 60034 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |