| Celkový moment zotrvačnosti hnaného člena | od 0,413 kgcm2 |
| Doba aplikácie Tm, komponenty | 20 rokov, rozhranie snímača polohy rotora |
| Snímač polohy rotora | Bezpečnosť Enc. absolútny viacotáčkový |
| Prípustné axiálne zaťaženie hriadeľa | od 54 N. |
| Prípustné radiálne zaťaženie hriadeľa | od 270 N. |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Snímač polohy rotora, periódy sinus/kosínus na otáčku | od 128 |
| Snímač polohy rotora, typická uhlová presnosť | od 20 arcmin |
| Kodér polohy rotora, typické rozlíšenie | od 15 bitov |
| Indukčnosť medzifázového vinutia | od 16,8 mH |
| Rozhranie snímača polohy rotora | HIPERFACE® |
| Krútiaci moment naprázdno | od 1,5 Nm |
| Trieda izolácie | F. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Trieda merania podľa EN 60034-1 | S1 |
| Počet párov pólov | od 3 |
| MTTFd, čiastkový komponent | 874 rokov, rozhranie snímača polohy rotora |
| Rýchlosť | od 4925 1 / min |
| Menovitý výkon motora | od 380W. |
| Menovitý krútiaci moment | od 1,2 Nm |
| Menovité jednosmerné napätie | od 360 V |
| Jednosmerné napätie, združené | od 51,7 mVmin |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 360 V |
| Odpor vinutia medzi fázami | od 9,8 Ohm |
| PFHd, komponenty | 1,3 x 10E-8, rozhranie snímača polohy rotora |
| Úroveň výkonu (PL), komponenty | Kategória 3, výkonnostná úroveň d, rozhranie snímača polohy rotora |
| Špičkový prúd | od 7,2 A. |
| Menovitý prúd motora | od 1,5A. |
| Menovitá rýchlosť | od 3000 1/min |
| Úroveň integrity bezpečnosti (SIL), súčasti | SIL 2, rozhranie snímača polohy rotora, SILCL 2, rozhranie snímača polohy rotora |
| Konštanta motora | od 0,8 Nm/A |
| Konštantný kľudový prúd | od 1,8 A. |
| Úroveň zabezpečenia | IP21 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Špičkový krútiaci moment | od 6 Nm |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Typ vinutia ističa | Hviezda ext. |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 1850 g |
| Výroba hriadeľa s drážkou pre pero | DIN 6885, A 5 x 5 x 22 |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Princíp merania snímača polohy rotora | Optický |
| Dodržiavanie normy | IEC 60034 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |