| Celkový moment zotrvačnosti hnaného člena | od 1,4 kg cm2 |
| Snímač polohy rotora | Absolútny kodér, jednootáčkový |
| Prípustné axiálne zaťaženie hriadeľa | od 70 N. |
| Prípustné radiálne zaťaženie hriadeľa | od 350 N |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Snímač polohy rotora, periódy sinus/kosínus na otáčku | od 16 |
| Snímač polohy rotora, typická uhlová presnosť | od 20 arcmin |
| Kodér polohy rotora, typické rozlíšenie | od 12 bitov |
| Indukčnosť medzifázového vinutia | od 30 mH |
| Rozhranie snímača polohy rotora | HIPERFACE® |
| Krútiaci moment naprázdno | od 2,8 Nm |
| Trieda izolácie | F. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Trieda merania podľa EN 60034-1 | S1 |
| Počet párov pólov | od 3 |
| MTTFd, čiastkový komponent | 340 rokov, rotačný kodér polohy |
| Rýchlosť | od 4192 1/min |
| Menovitý výkon motora | od 720 W. |
| Menovitý krútiaci moment | od 2,3 Nm |
| Menovité jednosmerné napätie | od 565 V |
| Jednosmerné napätie, združené | od 95,3 mVmin |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 565 V |
| Odpor vinutia medzi fázami | od 14,2 Ohm |
| Špičkový prúd | od 7,2 A. |
| Menovitý prúd motora | od 1,6 A. |
| Menovitá rýchlosť | od 3000 1/min |
| Konštanta motora | od 1.438 Nm/A |
| Konštantný kľudový prúd | od 1,8 A. |
| Úroveň zabezpečenia | IP21 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Špičkový krútiaci moment | od 11,2 Nm |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Typ vinutia ističa | Hviezda ext. |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 3050 g |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Princíp merania snímača polohy rotora | kapacitné |
| Dodržiavanie normy | IEC 60034 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |