| Pracovný tlak | -0,9 - 8 bar |
| Čas prepnutia späť | od 7 ms |
| Funkcia ventilu | 3/2 bistabilný |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Domový materiál | Plast, tlakovo liaty zinok |
| Materiál podložky | Mosadz, vystužené PPS |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 100 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 4 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 5 | PK-3 |
| Pripojenie napájania diaľkového ovládača 12 | PK-3 |
| Pripojenie napájania diaľkového ovládača 14 | PK-3 |
| Spôsob montáže | Na pomocnej doske, Na montážnom ráme, S priechodnými otvormi, Voliteľne: |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 75 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |