Predajná cena bez DPH253,44 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 1,5 - 8 bar |
| Spínací čas pri vypínaní | od 22 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 15 ms |
| Funkcia ventilu | 5/2 monostabilný |
| Konštrukcia | Štít-zásuvka |
| Domový materiál | Tlakovo liaty zinok, plast |
| Materiál podložky | Mosadz, vystužené PPS |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 105 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 3 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 4 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 5 | PK-3 |
| Spôsob montáže | Výber z:, S priechodnými otvormi, Na pomocnej doske, Na montážnom ráme |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 130 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |