| Pracovný tlak | 1-8 bar |
| Čas prepnutia späť | od 9 ms |
| Čas prepnutia (s dominanciou) | od 25 ms |
| Funkcia ventilu | 5/2 bistabilný s dominanciou |
| Konštrukcia | Štít-zásuvka |
| Domový materiál | Plast, tlakovo liaty zinok |
| Materiál podložky | Mosadz, vystužené PPS |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 105 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 3 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 4 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 5 | PK-3 |
| Pripojenie napájania diaľkového ovládača 12 | PK-3 |
| Pripojenie napájania diaľkového ovládača 14 | PK-3 |
| Spôsob montáže | Na pomocnej doske, Na montážnom ráme, Voliteľné:, S priechodnými otvormi |
| Teplota okolia | 0-60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 130 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |