| Pracovný tlak | 3,5 - 8 bar |
| Funkcia ventilácie | Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 4/2 monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Štít-zásuvka |
| Domový materiál | Eloxovanie, hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 128 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 4 | G1/8 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ovládacia sila | od 1,77 N |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k dynamickému vynúteniu stavu | Frekvencia spínania min. 1 rok |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 230 g |
| Nominálna veľkosť | od 3,5 mm |
| Pneumatické napájanie piloti | Vnútri |