Predajná cena bez DPH163,16 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 3,5 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Konštrukcia | Sedlový ventil |
| Domový materiál | Hliník |
| Materiál poťahu | POM |
| Materiál tesnenia | NBR, TPE-U (PU) |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 120 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/8 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ovládacia sila | od 8 N. |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k dynamickému vynúteniu stavu | Frekvencia spínania aspoň raz týždenne |