Predajná cena bez DPH125,22 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2, otvorená / zatvorená, monostabilná |
| Konštrukcia | Sedlový ventil |
| Domový materiál | Eloxovaný hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 140 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/8 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ovládacia sila | od 28 N. |
| Ovládacia sila pre normálne zatvorený stav | od 37,53 N |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 90 g |
| Nominálna veľkosť | od 3,5 mm |