Predajná cena bez DPH59,64 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2 otvorená, monostabilná |
| Domový materiál | Mosadz, POM |
| Normálny menovitý prietok | od 60 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ovládacia sila | od 6 N. |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 7 g |
| Nominálna veľkosť | od 1,8 mm |