Predajná cena bez DPH100,67 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-8 bar |
| Funkcia ventilu | 2 ventily 3/2 normálne uzavreté, monostabilné |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 70 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 34 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |