| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Funkcia ventilácie | Cez dosku so žľazami |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál koncovej dosky | Tlakovo liaty hliník |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Vhodné pre vákuum | Áno |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 5 | G1/2 |
| Pripojenie riadiaceho vzduchu 12/14 | G1/4 |
| Spôsob montáže | Priechodným otvorom pre skrutku M6 |
| Šírka budovy | od 44 mm |
| Teplota média | -10 - 50 °C |
| Teplota okolia | -10 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Na základe štandardu | ISO 5599-1 |
| Hmotnosť produktu | od 400 g |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |