| Prípustné kolísanie napätia | +/- 10 % |
| Fieldbus rozhranie | M12x1 / 4-kolíková zásuvka, zástrčka, M12x, 4-kolíková |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Počet slave na zariadení | od 2 |
| Počet ventilových cievok | od 8 |
| Počet vstupov | 8 |
| Počet výstupov | 8 |
| Domový materiál | PA, tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR, PUR |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Cez CPX |
| Galvanické oddelenie rozhrania fieldbus | Optočlen |
| Elektrické ovládanie | Fieldbus |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 850 g |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Rozsah adresovania | Nastavenie cez AS-Interface adresovacie zariadenie, 1 ... 31 (0) |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |