| Prípustné kolísanie napätia | +/- 10 % |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Celkový prúd | od 6 A. |
| Počet ventilových pozícií | 16 pre bistabilné ventily, 32 pre monostabilné ventily |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál poťahu | PA |
| Menovité AC prevádzkové napätie | od 110V |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 1 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 1,5 kV |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Zásuvka / svorkovnica |
| Elektrické ovládanie | Multipín |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, NEMA 4 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Na základe štandardu | EN 61984 |
| Hmotnosť produktu | od 545 g |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |