| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre plynné médiá | 0,5 - 10 bar |
| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre kvapalné médiá | 0,5 - 6 bar |
| Spínací čas pri vypínaní | od 12 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 15 ms |
| Čas vypnutia pre tekuté médiá | od 750 ms |
| Čas zapnutia pre tekuté médiá | od 400 ms |
| Funkcia ventilu | 2/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Membránový ventil, ovládaný pilotom |
| Viskozita | od 22 mm2/s |
| Uťahovací moment pre pripojovací závit | od 350 Nm |
| Uťahovací moment na upevnenie cievky | od 0,5 Nm |
| Uťahovací moment pre skrutku v kryte | od 30 Nm |
| Domový materiál | Mosadz |
| Materiál armatúrnej rúrky | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], inertné plyny, inertné kvapaliny, voda |
| Normálny menovitý prietok | od 11700 l/min |
| Číslo materiálu puzdra | 2,0402 |
| Montážna poloha | Najlepšie vo vzpriamenej polohe |
| Kv prietok | od 10,7 m3/h |
| Elektrické pripojenie | Cievka typ MD -..., je možné objednať ako príslušenstvo |
| Pripojenie procesného ventilu | G1 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Diferenčný tlak | od 0,5 baru |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Elektrický |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota kvapalného média | 5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 1200 g |
| C-hodnota | od 41 l / bar |
| B-hodnota | od 0,57 |
| Nominálna veľkosť | od 27,5 mm |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |