| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre plynné médiá | 0,5 - 10 bar |
| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre kvapalné médiá | 0,5 - 6 bar |
| Spínací čas pri vypínaní | od 10 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 8 ms |
| Čas vypnutia pre tekuté médiá | od 210 ms |
| Čas zapnutia pre tekuté médiá | od 80 ms |
| Funkcia ventilu | 2/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Ovládanie pilotom, membránový ventil |
| Viskozita | od 22 mm2/s |
| Uťahovací moment pre pripojovací závit | od 35 Nm |
| Uťahovací moment na upevnenie cievky | od 2 Nm |
| Uťahovací moment pre skrutku v kryte | od 20 Nm |
| Domový materiál | Odliatok z nerezovej ocele |
| Materiál armatúrnej rúrky | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], inertné plyny, inertné kvapaliny, voda |
| Normálny menovitý prietok | od 1400 l/min |
| Číslo materiálu puzdra | 1,4581 |
| Montážna poloha | Najlepšie vo vzpriamenej polohe |
| Kv prietok | od 1,6 m3/h |
| Elektrické pripojenie | Cievka typu MH -..., je možné objednať ako príslušenstvo |
| Pripojenie procesného ventilu | G1/4 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Diferenčný tlak | od 0,5 baru |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Elektrický |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota kvapalného média | 5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 400 g |
| C-hodnota | od 6 l / bar |
| B-hodnota | od 0.3 |
| Nominálna veľkosť | od 13 mm |