| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre plynné médiá | 0,7 - 10 bar |
| Prevádzkový tlak procesného ventilu pre kvapalné médiá | 0,7 - 6 bar |
| Spínací čas pri vypínaní | od 21 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 62 ms |
| Čas vypnutia pre tekuté médiá | od 2800 ms |
| Čas zapnutia pre tekuté médiá | od 2100 ms |
| Funkcia ventilu | 2/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Membránový ventil, ovládaný pilotom |
| Viskozita | od 22 mm2/s |
| Uťahovací moment pre pripojovací závit | od 620 Nm |
| Uťahovací moment na upevnenie cievky | od 2 Nm |
| Uťahovací moment pre skrutku v kryte | od 30 Nm |
| Domový materiál | Mosadz |
| Materiál armatúrnej rúrky | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], inertné plyny, inertné kvapaliny, voda |
| Normálny menovitý prietok | od 31 000 l/min |
| Číslo materiálu puzdra | 2,0402 |
| Montážna poloha | Najlepšie vo vzpriamenej polohe |
| Kv prietok | od 39 m3/h |
| Elektrické pripojenie | Cievka typu MH -..., je možné objednať ako príslušenstvo |
| Pripojenie procesného ventilu | G2 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Diferenčný tlak | od 0,7 baru |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Elektrický |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota kvapalného média | 5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 3800 g |
| C-hodnota | od 110 l/bar |
| B-hodnota | od 0,68 |
| Nominálna veľkosť | od 50 mm |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |