| LED špecifické pre zbernicu | AS-i: Prevádzkový režim AS-interface |
| LED špecifické pre produkt | PS: Prevádzkové napätie pre elektroniku a napájanie záťaže, X1: Stav systému na module I-Port 1 |
| Prijatie | c UL us - Listed (OL) |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie, počet pinov / vodičov | od 4 |
| Fieldbus rozhranie, protokol | AS-Interface |
| Fieldbus rozhranie, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Fieldbus rozhranie, typ pripojenia | Zástrčka |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 2 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 2 bajtov |
| Domový materiál | PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 30V |
| Parametrizácia | Watchdog zakázaný, Watchdog povolený |
| Protokol | AS-Interface |
| Rastrové | od 40 mm |
| Spôsob montáže | Na elektrickom rozhraní, Na elektrickom pripojovacom bloku |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 90 g |
| Podpora konfigurácie | Nedostatok |
| Rozmery š xdxv | 40 mm x 91 mm x 50 mm |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Znamiwo 50 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 20 - 31,6 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave sú nepoužité spoje uzavreté |