| LED špecifické pre zbernicu | TP1: Sieť aktívny Port 1, TP2: Sieť aktívny Port 2, NS: Stav siete |
| LED špecifické pre produkt | PS: Prevádzkové napätie pre elektroniku a napájanie záťaže, X1: Stav systému na module I-Port 1, X2: Stav systému na module I-Port 2 |
| Ďalšie funkcie | Parametrizácia spúšťania v normálnom texte cez fieldbus, Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Kruhová topológia (DLR), - Acyklický prístup k dátam pomocou "Explicit Message", AddressConflictDetection (ACD), EtherNet / IP Quickconnect, Integrovaný prepínač, SNMP, Web servery, IP adresy |
| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie | 2x pätica, M12x1, 4pin, D-codiert |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 64 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 64 bajtov |
| Domový materiál | PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Diagnostické správanie, Fail-safe a Idle response |
| Protokol | EtherNet/IP, Modbus TCP |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 10/100 Mbit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 98 g |
| Podpora konfigurácie | súbor EDS |
| Rozmery š xdxv | 40 mm x 91 mm x 50 mm |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 65 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |