| Ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri strate napájania | od 10 ms |
| LED špecifické pre zbernicu | RUN: Komunikácia v poriadku |
| LED špecifické pre produkt | PS: Prevádzkové napätie pre elektroniku a napájanie záťaže, X1: Stav systému na module I-Port 1, X2: Stav systému na module I-Port 2 |
| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie, počet pinov / vodičov | od 5 |
| Fieldbus rozhranie, protokol | CPI-B |
| Fieldbus rozhranie, spojovacia technika | M9x0,5 |
| Fieldbus rozhranie, typ pripojenia | Zástrčka |
| Fieldbus rozhranie, prenosová rýchlosť | 1000 kbit/s |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 4 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 4 bajtov |
| Domový materiál | PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Bezpečná reakcia, Diagnostické správanie |
| Protokol | CPI-B |
| Rastrové | od 40 mm |
| Spôsob montáže | Na elektrickom rozhraní, Na elektrickom pripojovacom bloku |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 105 g |
| Podpora konfigurácie | Nedostatok |
| Rozmery š xdxv | 40 mm x 91 mm x 50 mm |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Znamiwo 50 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave sú nepoužité spoje uzavreté |