| LED špecifické pre zbernicu | IO: I/O-Status, MNS: Stav siete |
| LED špecifické pre produkt | PS: Prevádzkové napätie pre elektroniku a napájanie záťaže, X1: Stav systému na module I-Port 1, X2: Stav systému na module I-Port 2 |
| Ďalšie funkcie | Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Quickconnect, - Acyklický prístup k dátam prostredníctvom "Explicit Message" |
| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie, počet pinov / vodičov | od 9 |
| Fieldbus rozhranie, protokol | DeviceNet |
| Fieldbus rozhranie, spojovacia technika | Sub-D |
| Fieldbus rozhranie, typ pripojenia | Zástrčka |
| Fieldbus rozhranie, galvanické oddelenie | Áno |
| Fieldbus rozhranie, prenosová rýchlosť | 125 kbit/s, 250 kbit/s, 500 kbit/s |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 8 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 8 bajtov |
| Domový materiál | PA, PC |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Diagnostické správanie, Fail-safe a Idle response |
| Protokol | DeviceNet |
| Rastrové | od 40 mm |
| Spôsob montáže | Na elektrickom rozhraní, Na elektrickom pripojovacom bloku |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 90 g |
| Podpora konfigurácie | súbor EDS |
| Rozmery š xdxv | 40 mm x 91 mm x 50 mm |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 65 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave sú nepoužité spoje uzavreté |