| Prípustný priemer kábla | 6 - 8 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Kódovanie konektora | B |
| Domový materiál | Niklovanie, tlakové liatie zinku |
| Materiál elektrických kontaktov | Mosadzné, pozlátené kontakty |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 4 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 1,5 kV |
| Prierezová plocha | 0,14 - 0,75 mm2 |
| Elektrické pripojenie 1 | Priama zásuvka, M12x1, 5-pin, B-kód, pripojiteľná obrazovka |
| Elektrické pripojenie 2 | Skrutkové svorky, tieniteľné |
| Úroveň zabezpečenia | IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-85 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Na základe štandardu | EN 61076-2-101, EN 61984 |
| Prenosové vlastnosti | DIN EN 50173 / CAT 5 |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-125V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-125V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |