| Ďalšie funkcie | Spĺňa požiadavky AIDA |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Farba puzdra | strieborný |
| Počet pripojení/odpojení | od 100 |
| Domový materiál | Poniklovaný zinkový odliatok |
| Materiál elektrických kontaktov | Zliatina medi, poniklovaná a pozlátená |
| Materiál tesnenia | TPE-V, NBR |
| Menovitý prierez vodiča | 0,75 - 2,5 mm2 |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 16 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 4 kV |
| Elektrická prípojka 1, konštrukcia | Hranatý |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 5 |
| Elektrické pripojenie 1, spôsob montáže | Push-pull s blokádou proti nechcenému vytiahnutiu |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Schéma zapojenia PP, kódovanie na pinoch 2 a 5 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zásuvka |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 5 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Upínacia lišta klietky |
| Protokol | PROFINET |
| Menovitý prierez vodiča (AWG) | AWG18 - 13 |
| Káblový vstup | Pg13,5 šesťhran SW22 |
| Požiarna skúška | UL94 V-0 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -40-85 °C |
| Skladovacia teplota | -40-85 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 109 g |
| Káblový výstup | Jednoduchý |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-24 V |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |
| Priemer kábla | 9 - 13 mm |