| Prípustný priemer kábla | 6 - 8 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Kódovanie konektora | D |
| Domový materiál | Niklovanie, tlakové liatie zinku |
| Materiál elektrických kontaktov | Mosadzné, pozlátené kontakty |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 2,5 kV |
| Prierezová plocha | 0,14 - 0,75 mm2 |
| Elektrické pripojenie 1 | Priama zástrčka, M12x1, 4-kolíková, s kódovaním D, pripojiteľná obrazovka |
| Elektrické pripojenie 2 | Skrutkové svorky, tieniteľné |
| Úroveň zabezpečenia | IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-85 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Na základe štandardu | EN 61076-2-101, EN 61984 |
| Prenosové vlastnosti | DIN EN 50173 / CAT 5 |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-250V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |