| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Farba puzdra | Čierna |
| Počet pripojení/odpojení | od 100 |
| Domový materiál | PA |
| Materiál elektrických kontaktov | Pozlátená mosadz |
| Materiál skrutkového zámku | Poniklovaná mosadz |
| Menovitý prierez vodiča | 0,14 - 0,5 mm2 |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 4 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Elektrická prípojka 1, konštrukcia | Bicykel |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 4 |
| Elektrické pripojenie 1, spôsob montáže | Poistná skrutka s SW9 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | M8x1, A-kódované podľa EN 61076-2-104 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Úroveň zabezpečenia | IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-85 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 9,1 g |
| Káblový výstup | Jednoduchý |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-30V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-30V |
| Dodržiavanie normy | EN 61076-2-104 |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |
| Priemer kábla | 3,5 - 5 mm |