| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Rozsah zobrazenia | 0 - 1 MPa |
| Trieda presnosti merania | 4 |
| Farba puzdra | Čierna |
| Konštrukcia | Tlakomer pružinovej rúrky |
| Domový materiál | brušné svaly |
| Náhľad materiálu panelu | PMMA |
| Materiál veka so závitom | Vystužený ABS |
| Materiály v kontakte s médiami | Mosadz, zosilnený ABS |
| Pracovné médium | Inertné plyny, inertné kvapaliny |
| Miesto pripojenia | Na chrbte, centrálne |
| Pneumatické spoje | G1/8 s tesniacim krúžkom |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Úroveň zabezpečenia | IP44 |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Nie acetylény, nie kyslík |
| Hmotnosť produktu | od 6 g |
| Menovitá veľkosť tlakomeru | od 23 |
| Striedavý faktor zaťaženia | od 0.6 |