| Pracovný tlak | 0-16 bar |
| Trieda presnosti merania | 1.6 |
| Farba puzdra | strieborný |
| Konštrukcia | Tlakomer pružinovej rúrky |
| Domový materiál | ABS, vysoko legovaná oceľ, nerez |
| Náhľad materiálu panelu | PC |
| Materiál veka so závitom | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiály v kontakte s médiami | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Pracovné médium | Inertné plyny, inertné kvapaliny |
| Miesto pripojenia | Na chrbte, centrálne |
| Pneumatické spoje | G1/4 |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | -40-200 °C |
| Teplota okolia | -40 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -40 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Nie acetylény, nie kyslík |
| Hmotnosť produktu | od 160 g |
| Menovitá veľkosť tlakomeru | od 63 |
| Striedavý faktor zaťaženia | od 0,66 |
| Rozsah indikácie [bar] | 0-16 bar |
| Dodržiavanie normy | EN 837-1 |