Predajná cena bez DPH14,58 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-16 bar |
| Rozsah zobrazenia | 0 - 1,6 MPa |
| Trieda presnosti merania | 4 |
| Farba puzdra | Čierna |
| Konštrukcia | Tlakomer pružinovej rúrky |
| Domový materiál | PA |
| Náhľad materiálu panelu | PS |
| Materiál veka so závitom | Mosadz |
| Materiály v kontakte s médiami | Mosadz |
| Pracovné médium | Inertné plyny, inertné kvapaliny |
| Miesto pripojenia | Na chrbte, centrálne |
| Pneumatické spoje | Kazeta 10 mm |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Úroveň zabezpečenia | IP43 |
| Teplota média | -20 - 60 °C |
| Teplota okolia | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Nie acetylény, nie kyslík |
| Hmotnosť produktu | od 15 g |
| Menovitá veľkosť tlakomeru | od 26 |
| Striedavý faktor zaťaženia | od 0,66 |