Predajná cena bez DPH24,87 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Trieda presnosti merania | 1.6 |
| Farba puzdra | Čierna |
| Konštrukcia | Tlakomer pružinovej rúrky |
| Domový materiál | PBT |
| Náhľad materiálu panelu | PS |
| Materiál veka so závitom | Mosadz |
| Materiály v kontakte s médiami | Mosadz |
| Pracovné médium | inertné kvapaliny, inertné plyny |
| Miesto pripojenia | Na chrbte, centrálne |
| Pneumatické spoje | R1/8 |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Úroveň zabezpečenia | IP43 |
| Teplota média | -20 - 60 °C |
| Teplota okolia | -20 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -40 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Nie acetylény, nie kyslík |
| Hmotnosť produktu | od 60 g |
| Menovitá veľkosť tlakomeru | od 40 |
| Striedavý faktor zaťaženia | od 0,66 |
| Rozsah indikácie [bar] | 0-10 bar |
| Dodržiavanie normy | EN 837-1 |