Predajná cena bez DPH4,87 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Prípustný priemer kábla | 6 - 8 mm |
| Počet pripojení/odpojení | od 50 |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | HNBR |
| Prierezová plocha | od 1,5 mm2 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Káblový vstup | M16 |
| Elektrické pripojenie | Uhlová zásuvka, Schéma zapojenia typ A podľa EN175301-803, Podľa DIN EN 175301-803, Štvorcové prevedenie, 3pin |
| Spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M3 |
| Úroveň zabezpečenia | Podľa IEC 60529, IP65 |
| Teplota okolia | -20 - 115 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 38 g |