| Farba puzdra | Čierna |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | VMQ |
| Materiál skrutky | oceľ |
| Menovitý prierez vodiča | od 1,5 mm2 |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 16 A. |
| Elektrická prípojka 1, konštrukcia | Hranatý |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 3 |
| Elektrické pripojenie 1, spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M3 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Schéma zapojenia typu A podľa EN175301-803 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zásuvka |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Skrutkové svorky |
| Káblový vstup | M20x1,5 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota okolia | -25-80 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Na základe štandardu | EN 175301-803 |
| Hmotnosť produktu | od 30 g |
| Káblový výstup | Hranatý |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-24 V |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |
| Priemer kábla | 8 - 10 mm |