| Prípustný priemer kábla | 4 - 6 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Farba puzdra | Čierna |
| Počet pripojení/odpojení | od 50 |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | HNBR |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 6 A. |
| Prierezová plocha | od 0,75 mm2 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Káblový vstup | M12 |
| Elektrické pripojenie 1 | Uhlová, štvorcová, 3-kolíková zásuvka, typ C |
| Elektrické pripojenie 2 | Skrutkové svorky |
| Spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M3 |
| Úroveň zabezpečenia | Podľa IEC 60529, IP65 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -20 - 115 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 11g |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-300V |