Predajná cena bez DPH5,19 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Farba puzdra | Čierna |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 6 A. |
| Prierezová plocha | od 0,75 mm2 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Káblový vstup | Pg7 |
| Elektrické pripojenie 1 | Uhlová, štvorcová, 3-kolíková zásuvka, typ C |
| Elektrické pripojenie 2 | Skrutkové svorky |
| Spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M3 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25 - 90 °C |
| Hmotnosť produktu | od 8 g |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-300V |
| Priemer kábla | 6 - 8 mm |