Predajná cena bez DPH3,71 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Prípustný priemer kábla | 4 - 6 mm |
| Počet pripojení/odpojení | od 50 |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | HNBR |
| Prierezová plocha | od 1,5 mm2 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Káblový vstup | M12 |
| Elektrické pripojenie | 3pólová, lomená zásuvka, schéma zapojenia typ C podľa EN175301-803, podľa DIN EN 175301-803, štvorcové prevedenie |
| Spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M2,5 |
| Úroveň zabezpečenia | Podľa IEC 60529, IP65 |
| Teplota okolia | -40 - 125 °C |
| Hmotnosť produktu | od 11g |