| Prípustný priemer kábla | 4 - 6 mm |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | HNBR |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 6 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Prierezová plocha | 0,25 - 0,5 mm2 |
| Káblový vstup | M12 |
| Elektrické pripojenie | Zásuvka uhlová, Schéma zapojenia typ C podľa EN175301-803, Podľa DIN EN 175301-803, 3-pólové, štvorcové prevedenie |
| Spôsob montáže | Na solenoidovom ventile centrálnou skrutkou M2,5 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, V súlade s IEC 60529 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-125 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-24 V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-30V |