| Ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri strate napájania | od 10 ms |
| CPU dáta | 128 MB RAM, dvojjadrový 533 MHz |
| LED diagnostika | Upraviť, Stav siete, Port stavu siete 1, Port stavu siete 2, Napájanie elektroniky / senzorov, Napájanie záťažového napätia, Systémová chyba, Cloudové pripojenie, Umiestnenie modulu |
| Prípustné kolísanie napätia pre elektroniku / snímače | ± 25 % |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač pre reset do továrenského stavu, Otočný prepínač pre nastavenie prevádzkového režimu |
| Rozhranie Ethernet, protokol | TCP/IP |
| Funkcia rozhrania Ethernet | Cloudové pripojenie |
| Rozhranie Ethernet, počet pinov / vodičov | od 4 |
| Ethernetové rozhranie, prenosová rýchlosť | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Rozhranie Ethernet, technológia pripojenia | M12x1, typ D podľa EN 61076-2-101 |
| Rozhranie Ethernet, typ pripojenia | Zásuvka |
| Fieldbus rozhranie, počet pinov / vodičov | od 4 |
| Fieldbus rozhranie, protokol | Ethernet, OPC-UA |
| Fieldbus rozhranie, spojovacia technika | M12x1, typ D podľa EN 61076-2-101 |
| Fieldbus rozhranie, typ pripojenia | Zásuvka |
| Fieldbus rozhranie, galvanické oddelenie | Áno |
| Fieldbus rozhranie, prenosová rýchlosť | 100 Mbit/s |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Domový materiál | PA |
| Menovité DC prevádzkové napätie pre elektroniku / snímače | od 24V |
| Ochrana proti priamemu a nepriamemu kontaktu | Bezpečnostné veľmi nízke napätie s bezpečným odpojením (PELV) |
| Odolné voči vibráciám | Test dopravnej aplikácie na úrovni závažnosti 1 v súlade s FN 942017-4 a EN 60068-2-6 |
| Odolnosť proti otrasom | Úroveň závažnosti testu odolnosti proti otrasom 1 podľa FN942017-5 a EN60068-2-27 |
| Rastrové | od 50 mm |
| Spôsob montáže | Pomocou montážnej lišty |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Nastavenie IP adresy | Statické cez webový server, DHCP |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 130 g |
| Podpora konfigurácie | Integrovaný webový server |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 50 mm |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | Žiadna kondenzácia, 95% |
| Vlastná spotreba pri menovitom prevádzkovom napätí pre elektroniku / snímače | Znamiwo 80 mA |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |