| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, napätie modulu pod nominálnou hodnotou, diagnostika orientovaná na kanál a modul |
| LED špecifické pre zbernicu | FO1: Optické vlákna 1, FO2: Optické vlákna 2, RC: Kontrola vzdialenej zbernice, RD: Deaktivácia vzdialenej zbernice, UL: Prevádzkové napätie, BA: Aktívne zbernice |
| LED špecifické pre produkt | SF: Systémová chyba, M: Modifikácia, parametrizácia, US1: Napájanie elektroniky, napájanie senzorov, US2: Napájanie výstupov |
| Ďalšie funkcie | Parametrizácia systému a modulov pomocou ovládacej jednotky, Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Doplnkové diagnostické rozhranie pre ovládací terminál |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie | Rugged line FOC pripojenie, odchádzajúce, Rugged line FOC pripojenie, prichádzajúce, (Rugged Line FO pripojenie, Vstup), (Rugged Line FO pripojenie, Výstup) |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 12 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 12 bajtov |
| Domový materiál | Hliník |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Nastavenie signálu, Diagnostické správanie, Vynútenie stavu kanálu, Bezpečná reakcia, Systémové parametre |
| Protokol | Interbus |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 500, 2000 kbit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 1255 g |
| Rozmery š xdxv | (vrátane spojovacieho bloku), 100 mm x 110 mm x 130 mm |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Znamiwo 90 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |