| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, napätie modulu pod nominálnou hodnotou, diagnostika orientovaná na kanál a modul |
| LED špecifické pre zbernicu | M / P: Údržba / PROFIenergy, NF: Chyba siete, TP1: Sieť aktívny Port 1, TP2: Sieť aktívny Port 2 |
| LED špecifické pre produkt | PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie čidiel, PL: Napájanie výstupov, SF: Systémová chyba, M: Modifikácia, parametrizácia |
| Ďalšie funkcie | Acyklický prístup k dátam cez fieldbus, Acyklický prístup k dátam cez Ethernet, Fast Start Up (FSU), Kanálovo orientovaná diagnostika cez Fieldbus, Parametrizácia spúšťania v normálnom texte cez fieldbus, Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Ďalšia diagnostika rozhrania pre ovládací panel |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač, voliteľná pamäťová karta |
| Fieldbus rozhranie | 2x SCRJ Push-pull zásuvka, AIDA |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 64 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 64 bajtov |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Nastavenie signálu, Diagnostické správanie, Vynútenie stavu kanálu, Bezpečná reakcia, Systémové parametre |
| Protokol | PROFINET IRT, PROFINET RT |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 100 Mbit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 280 g |
| Podpora konfigurácie | súbor GSDML |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 80 mm, (vrátane spojovacieho bloku) |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 150 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |