| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, napätie modulu pod nominálnou hodnotou, diagnostika orientovaná na kanál a modul |
| LED špecifické pre zbernicu | TP1: Aktívny sieťový port 1, TP2: Aktívny sieťový port 2, S: Sercos LED, SD: Sercos LED sub-device |
| LED špecifické pre produkt | M: Modifikácia, parametrizácia, PL: Napájanie výstupov, SF: Systémová chyba, PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie čidiel |
| Ďalšie funkcie | Kanálovo orientovaná diagnostika cez fieldbus, Acyklický a cyklický prístup k dátam cez Sercos, IP adresovanie cez Sercos parametre alebo obslužný terminál, Dodatočné diagnostické rozhranie k obslužnému terminálu, Štartovacia parametrizácia v normálnom texte cez fieldbus, Stav systému je možné zobraziť pomocou spracovania dát |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie | 2x pätica, M12x1, 4pin, D-codiert |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 64 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 64 bajtov |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Nastavenie signálu, systémové parametre, správanie diagnostiky, záložné výstupné dáta, vynútenie stavu kanálu |
| Protokol | Sercos III |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 10/100, plný/polovičný duplex MBit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 125 g |
| Podpora konfigurácie | SDDML súbor |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 50 mm, (vrátane spojovacieho bloku) |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 100 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |