| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, Kanálovo a modulovo orientovaná diagnostika, Napätie modulu pod nominálnou hodnotou |
| LED špecifické pre zbernicu | MS: Moduly Status, NS: Network Status, I/O: I/O-Status |
| LED špecifické pre produkt | PL: Napájanie výstupov, SF: Systémová chyba, M: Úprava, parametrizácia, PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie snímača |
| Ďalšie funkcie | Spustenie parametrizácie v normálnom texte cez priemyselnú zbernicu, Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Prídavné diagnostické rozhranie k obslužnému terminálu, - Acyklický prístup k dátam cez "SDO", Kanálovo orientovaná diagnostika cez priemyselnú zbernicu |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie | 2x M12x1, 5-pin, Sub-D zásuvka, 9-pin, Svorkovnica, 5-pin, Sub-D zástrčka pre vlastnú montáž |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 32 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 32 bajtov |
| Domový materiál | PC, vystužený PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Systémové parametre, Nastavenie signálu, Diagnostické správanie, Vynútenie stavu kanálu, Bezpečná reakcia |
| Protokol | CANopen |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 125, 250, 500 a 1000 kBit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Hmotnosť produktu | od 115 g |
| Podpora konfigurácie | súbor EDS |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 50 mm, (vrátane spojovacieho bloku) |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 200 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |