| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Napätie modulu pod nominálnou hodnotou, Pamäť pre diagnostiku, Kanálovo a modulovo orientovaná diagnostika |
| LED špecifické pre zbernicu | M / P: Údržba / PROFIenergy, TP1: Port 1 aktívny v sieti, TP2: Port 2 aktívny v sieti, NF: Chyba siete |
| LED špecifické pre produkt | PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie snímača, M: Modifikácia, parametrizácia, PL: Napájanie výstupov, SF: Systémová chyba |
| Ďalšie funkcie | Rýchle spustenie (FSU), Acyklický prístup k dátam cez fieldbus, Acyklický prístup k dátam cez Ethernet, Prídavné diagnostické rozhranie k obslužnému terminálu, Kanálovo orientovaná diagnostika cez Fieldbus, Parametrizácia spúšťania v normálnom texte cez fieldbus, Stav systému je možné zobraziť pomocou spracovávať dáta |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač, voliteľná pamäťová karta |
| Fieldbus rozhranie | 2x pätica, M12x1, 4pin, D-codiert |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 64 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 64 bajtov |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Nastavenie signálu, Diagnostické správanie, Vynútenie stavu kanálu, Systémové parametre, Bezpečná reakcia |
| Protokol | PROFINET IRT, PROFINET RT |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 100 Mbit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Hmotnosť produktu | od 280 g |
| Podpora konfigurácie | súbor GSDML |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 50 mm, (vrátane spojovacieho bloku) |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 120 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |