| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, Kanálovo a modulovo orientovaná diagnostika, Napätie modulu pod nominálnou hodnotou |
| LED špecifické pre zbernicu | TP1: Aktívny sieťový port 1, TP2: Aktívny sieťový port 2, MS: Stav modulu, NS: Stav siete |
| LED špecifické pre produkt | M: Modifikácia, parametrizácia, PL: Napájanie výstupov, SF: Systémová chyba, PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie čidiel |
| Ďalšie funkcie | EtherNet / IP Quickconnect, Integrovaný prepínač, Acyklický prístup k dátam cez Ethernet, Parametrizácia spúšťania v normálnom texte cez fieldbus, Stav systému je možné zobraziť pomocou procesných dát, Kanálovo orientovaná diagnostika cez fieldbus, - Acyklický prístup k dátam cez "Explicit Message", - IP adresa cez DHCP, DIL prepínač |
| Ovládacie prvky | DIL prepínač |
| Fieldbus rozhranie | 2x pätica, M12x1, 4pin, D-codiert |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Adresová kapacita pre vstupy | od 64 bajtov |
| Adresová kapacita pre výstupy | od 64 bajtov |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | Bezpečná reakcia, Nastavenie signálu, Diagnostické správanie, Vynútenie stavu kanálu, Správanie pri nečinnosti, Systémové parametre |
| Protokol | EtherNet/IP, Modbus TCP |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 10/100 Mbit/s |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 125 g |
| Podpora konfigurácie | Export L5K z CPX-FMT, súbor EDS |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 50 mm, (vrátane spojovacieho bloku) |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Typ. 100 mA |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 18-30 V |